Facebook Michalovske noviny

 
 
 
 

ZOS Michalovce

HELIGÓNKA A HELIGONKÁRI

heligonkari„ Heligónka je nádherným odkazom predkov, dychom histórie, dušou ľudových piesni – prispejme aj my k jej rozvoju a zachovaniu pre ďalšie generácie“.
Celý článok

ZOS pripravuje tvorivé dielne pre moderátorov „TAJOMSTVO MODEROVANIA“

tajomstvomoderrovaniaZemplínske osvetové stredisko – kultúrne zariadenie KSK pripravuje tvorivé dielne pre moderátorov do 25 rokov pod názvom „TAJOMSTVO MODEROVANIA“, ktoré sa uskutoční 21. októbra 2016 o 9. 00 hodine v klubovni Zemplínskeho osvetového strediska.
Celý článok

ZOS pozýva na regionálnu súťažnú výstavu AMFO 2016

DSC 1078Zemplínske osvetové stredisko Michalovce organizuje v týchto dňoch regionálnu súťažnú výstavu AMFO 2016, ktorej otvorenie a vyhodnotenie sa uskutoční 5. mája 2016 o 16,00 hod. v priestoroch galérie Zemplínskeho osvetového strediska v Michalovciach.
Celý článok

Zemplínska heligónka

heligonkaintroHeligónka, alebo tiež gombíkový akordeón prežil už niekoľko storočí a stále sa teší veľkej popularite, nielen u nás, ale takmer na celom svete. Na Slovensku nechýba pri ľudových veseliciach, tancovačkách, rodinných, či priateľských stretnutiach.
Celý článok

ZOS pozýva na regionálnu postupovú súťažnú výstavu prác neprofesionálneho výtvarného umenia

Zemplínske osvetové stredisko v Michalovciach pozýva na regionálnu postupovú súťažnú výstavu prác neprofesionálneho výtvarného umenia okresov Michalovce a Sobrance pod názvom Tvorba 2016. Vernisáž výstavy sa uskutoční 7. apríla 2016 o 16.00 hod. v galérii Zemplínskeho osvetového strediska v Michalovciach.
Celý článok

Detský festival ľudovej hudby - Vidiečanova Habovka

Zemplínske osvetové stredisko v Michalovciach Vás pozýva na Detský festival ľudovej hudby - Vidiečanova Habovka, ktorá sa uskutoční 8.apríla 2016 o 13.hodine v galérii Zemplínskeho osvetového strediska v Michalovciach. Táto okresná súťaž detských ľudových hudieb, speváckych skupín, sólistov, spevákov a inštrumentalistov je určená všetkým, ktorí sa venujú hudobnému folklóru.
Celý článok

Stránka 1 z 13