Facebook Michalovske noviny

 
 
 
 

ZOS Michalovce

DIVADELNÝ WORKSHOP

DIVADELNY WORKSHOP 2 zmensenaZemplínske osvetové stredisko v Michalovciach Vás pozýva na ďalšie podujatie z cyklu divadelných workshopov. Tentokrát pod názvom „INSCENOVANIE V PRAXI“ - zameraný hlavne na praktickú stránku.
Celý článok

Štúrov Zvolen

piyd647h7cpryohv zmensenaZemplínske osvetové stredisko v Michalovciach v zriaďovateľskej pôsobnosti Košického samosprávneho kraja pripravuje ďalší ročník regionálnej súťaže v rétorike pod názvom Štúrov Zvolen. Uskutoční sa v galérii Zemplínskeho osvetového strediska 10. mája 2017. Jej poslaním  je rozvíjať verbálno – komunikačné zručnosti, formovať vzťah detí a mládeže k rodnému jazyku.

Celý článok

HELIGÓNKA A HELIGONKÁRI

heligonkari„ Heligónka je nádherným odkazom predkov, dychom histórie, dušou ľudových piesni – prispejme aj my k jej rozvoju a zachovaniu pre ďalšie generácie“.
Celý článok

ZOS pripravuje tvorivé dielne pre moderátorov „TAJOMSTVO MODEROVANIA“

tajomstvomoderrovaniaZemplínske osvetové stredisko – kultúrne zariadenie KSK pripravuje tvorivé dielne pre moderátorov do 25 rokov pod názvom „TAJOMSTVO MODEROVANIA“, ktoré sa uskutoční 21. októbra 2016 o 9. 00 hodine v klubovni Zemplínskeho osvetového strediska.
Celý článok

ZOS pozýva na regionálnu súťažnú výstavu AMFO 2016

DSC 1078Zemplínske osvetové stredisko Michalovce organizuje v týchto dňoch regionálnu súťažnú výstavu AMFO 2016, ktorej otvorenie a vyhodnotenie sa uskutoční 5. mája 2016 o 16,00 hod. v priestoroch galérie Zemplínskeho osvetového strediska v Michalovciach.
Celý článok

Zemplínska heligónka

heligonkaintroHeligónka, alebo tiež gombíkový akordeón prežil už niekoľko storočí a stále sa teší veľkej popularite, nielen u nás, ale takmer na celom svete. Na Slovensku nechýba pri ľudových veseliciach, tancovačkách, rodinných, či priateľských stretnutiach.
Celý článok

Stránka 1 z 14