Facebook Michalovske noviny

 
 
 
 

HK Dukla Michalovce

Sezóna sa pre michalovských hokejistov skončila v Detve

Dukla-DT-43Hokejisti HK Dukla Michalovce prehrali v rozhodujúcom piatom semifinálovom zápase play-off Budiš I. hokejovej ligy na ľade HC 07 Detva 1:4 a sezóna sa tak pre nich končí. V sérii totiž prehrali 2:3, no a finále a takisto aj baráž o najvyššiu Tipsportligu si zahrajú Podpoľanci.
Celý článok

Dukla zvíťazila hladko na Spiši: Semifinálovým súperom bude Detva

Dukla-SNV-84Hokejisti HK Dukla Michalovce zvíťazili v treťom štvrťfinálovom súboji play-off Budiš I. hokejovej ligy na ľade Spišskej Novej Vsi 4:3 a v sérii zvíťazili hladko 3:0.
Celý článok

Michalovská Dukla zvíťazila v prvom zápase štvrťfinálovej série 5:0 a v sérii vedie 1:0

Dukla-SNV-25Hokejisti HK Dukla Michalovce odštartovali štvrťfinálovú sériu play-off Budiš I. hokejovej ligy proti Spišskej Novej Vsi na výbornú, keď v prvom meraní síl zvíťazili hladko 5:0 a v sérii sa tak ujali vedenia 1:0. Druhý zápas štvrťfinálovej série je na programe v stredu 15. február taktiež o 17.00 hod. 
Celý článok

Vojaci porazili Záhorákov aj po šiestykrát v sezóne

Dukla-DT-16Hokejisti HK Dukla Michalovce zvíťazili v stretnutí 48. kola Budiš I. hokejovej ligy na domácom ľade nad tímom HK Skalica 6:4 a upevnili si tak druhú priečku v tabuľke.
Celý článok

Michalovčania zvíťazili v Trnave 6:2 a stále zostávajú v hre o prvé miesto

michal3Hokejisti HK Dukla Michalovce zvíťazili v stretnutí 45. kola Budiš I. hokejovej ligy na ľade HK Gladiators Trnava hladko 6:2.
Celý článok

Michalovskí hokejisti zvíťazili v Prešove 5:3 a po zakopnutí Detvy sú novým lídrom súťaže

Dukla-PO-20Hokejisti HK Dukla Michalovce zvíťazili v stretnutí 30. kola Budiš I. hokejovej ligy na ľade ďalšieho popredného tímu ligy HC Penguins Prešov 5:3 a po zakopnutí Detvy v Skalici sa vrátili na čelo prvoligovej tabuľky.
Celý článok

Stránka 1 z 81