Facebook Michalovske noviny

 
 
 
 

Kam do mesta

Blíži sa Jarni Jurmarok 2017: Prinášame vám KOMPLETNÝ PROGRAM

michalosPozývame Vás na tradičný Jarni Jurmarok v dňoch 28.4. - 1.5.2017 v Michalovciach. Príďte sa zabaviť, nakupovať, hodovať alebo len tak nasať atmosféru slnečných jarmočných dní. Ňesanujme sebe, šak ľem raz žijeme
Celý článok

MLÁDEŽ SPIEVA 2017

ascujrxq3cz5jgej zmensenaZemplínske osvetové stredisko v Michalovciach je z poverenia Národného osvetového centra a Košického samosprávneho kraja organizátorom Krajskej súťažnej  prehliadky detských speváckych zborov -  Mládež spieva 2017.  Krajská súťažná prehliadka sa bude konať v priestoroch Zemplínskeho osvetového strediska v Michalovciach 7.4.2017.

Celý článok

To najlepšie čo v meste Michalovce máme – Čin roka 2016

8Slávnostný program spojený s odovzdávaním ocenení ČIN ROKA 2016 sa uskutoční 7. 4. 2017 vo Veľkej sále MskS. V programe sa predstaví Talent-um.

Celý článok

ZOS v Michalovciach pripravuje divadelný workshop

workshopZemplínske osvetové stredisko v Michalovciach pripravuje divadelný workshop pod názvom „Úvod do tvorby javiskového diela“. Vzdelávacie podujatie je pre vedúcich detských divadelných kolektívov a pedagógov literárno – dramatických krúžkov so zameraním na tvorivú dramatizáciu.

Celý článok

BENEFIČNÝ KONCERT

beneAutizmom trpí viac ľudí na celom svete ako diabetesom, či chorobou AIDS. Je ich viac ako 70 miliónov. Práve na toto ochorenie, o ktorom vie verejnosť veľmi málo, má upozorniť Svetový deň povedomia o autizme.
Celý článok

Legendárna rocková skupina Olympic odohrá koncert v Michalovciach

olympicMilí zemplínčania, pozývame vás na vynikajúci koncert legendárnej českej rockovej kapely Olympic s nestarnúcim Petrom Jandom!
Celý článok

Stránka 1 z 31