Facebook Michalovske noviny

 
 
 
 

Zemplínska Šírava

Na Šírave a Vinianskom jazere je krásne aj v zime

20170119 151153 zmensenaNa Šírave a Vinianskom jazere je krásne aj v zime.
Celý článok

Vianoce na ľade: Na Vinianskom jazere sa už korčuľuje

20161224 101033 zmensenaKonečne pozitívna správa pre všetkých rodičov a ich deti.
Celý článok

Motozraz: „SPANILÁ JAZDA“ cez Michalovce

zraz2016 Prinášame Vám zaujímavé video prejazdu motorkárov cez mesto Michalovce počas tohtoročného motozrazu na Zemplínskej šírave. Aj tento rok sa zišla bohatá kulisa motoriek, štvorkoliek či trojkoliek. Jedným slovom, bolo sa opäť na čo pozerať!
Celý článok

Šírava: Popová speváčka Kristína miluje atmosféru živých vystúpení

 MG 9966Speváčka s občianskym menom Kristína Peláková odštartovala svoju kariéru v roku 2007 skladbou Som tvoja, ktorú nahrala s rapperom Opakom z formácie AMO.
Celý článok

Zemplínska šírava sa teší na príchod tisícok motorkárov

DSC 0399Zemplínska šírava sa teší na príchod tisícok motorkárov na najväčší medzinárodný motozraz v strednej Európe. Ohlušujúci rachot motocyklov, vôňa ricínu a k tomu jedinečná atmosféra vzrušujúceho podujatia ovládnu Zemplínsku šíravu na veľkých čoproch, naleštených krujzroch, parádnych naháčoch, praktických endurách, malých skútroch, vytúnovaných trojkolkách a vzácnych veteránoch.
Celý článok

Kompletný program MOTOZRAZ Zemplínska šírava 2016

motozraz2016introV dňoch 18.- 20. augusta sa bude konať už 15. ročník medzinárodného motozrazu Sveta motocyklov na stredisku Hôrka. Prinášame vám kompletný program vzrušujúceho podujatia. Aj tohto roku nebude chýbať "spanilá jazda" mestom a okolo Zemplínskej šíravy.
Celý článok

Stránka 1 z 22