Facebook Michalovske noviny

 
 
 
 

Motovia

Peter RAUCH sa stal vicemajstrom Slovenska!

1. a 2. septembra sa na Slovakia Ringu konalo predposledné podujatie alpsko – jadranského šampionátu UEM 2012 cestných motocyklov. Tieto boli zároveň posledným dielom národného šampionátu Slovenskej republiky pre rok 2012.

Celý článok

Michal Puškár získal deviaty titul Slovenského šampióna!

Počas uplynulého víkendu sa netradične druhýkrát v tomto roku konala Veľká Cena Slovenska na okruhu Slovakiaring, ktorá predstavuje jedno z najvýznamnejších motoristických podujatí na Slovensku. V kvalifikácii zajazdil náš pretekár Michal Puškár druhý najrýchlejší čas za Chorvátom Novoselom a pred lídrom celkovej klasifikácie Talianom Schillacim.

Celý článok

Peter RAUCH odjazdil v Moste skvelé preteky na vode

04Most nás privítal pochmúrnym počasím. V piatok som čakal až do posledného voľného tréningu v nádeji, že trať oschne. Opak bol však pravdou a ja som sa vydal na trať obutý na mokro. Po niekoľkých kolách som sa dostal do dobrého rytmu a mal som na vode dobrý pocit.
Aj prvá sobotňajšia kvalifikácia sa išla na mokro, výsledkom môjho snaženia bolo 3. miesto.

Celý článok

Štyri dovezené poháre ostávajú v Michalovciach!

slovakia_ring_2012-1-18Prvé preteky sezóny – vynikajúce výsledky – štyri dovezené poháre ostávajú v Michalovciach!

Celý článok

Motovia moto club Michalovce na výstave „MOTOCYKEL 2012“

intromotoV dňoch 15.-18.marca 2012 sa vo výstavnom a kongresovom centre Incheba v Bratislave uskutočnila výstava „MOTOCYKEL 2012“. Zúčastnili sa jej aj zástupcovia michalovského Motovia moto clubu. V popoludňajších hodinách dňa 16. marca si jeho členovia prezreli novinky tejto sezóny, ktoré svojími príťažlivými akciami sprístupnili jednotlivé značky.

Celý článok

Úspešná sezóna pre Motovia moto club MICHALOVCE

Pre jazdcov Motovie skončil Európsky šampionát Alpe Adria 2011 v cestných motocykloch viac ako úspešne. Vynikajúce výsledky dosiahli Michalovčania aj v národných majstrovstvách SR.

Celý článok

Stránka 1 z 3